میلاد رسول مکرم اسلام(ص)وامام صادق و هفته وحدت برمسلمانان مبارکباد
ساعت ۸:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٩/٢٢   کلمات کلیدی:

رسول خدا (ص)فرمود: هنگام بر خورد و ملاقات با یکدیگر سلام و مصافحه نمائید و موقع جدا شدن برای همدیگر طلب آمرزش کنید.«بحارالأنوار، ج 73، ص 4، ح 13»

ویژه نامه ولادت پیامبراکرم صلّی الله علیه و آله

ویژه نامه ولادت امام صادق علیه السلام


تجاوزات عربستان به خاک یمن همچنان ادامه دارد
ساعت ٤:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٩/۱٩   کلمات کلیدی:
خبرگزاری فارس: تجاوز عربستان به خاک یمن/ ۲۰ کشته و ۳۰ زخمی آمار تجاوز تا این لحظه/مخالفت‌های بین ‌المللی نسبت به تجاوز علیه حاکمیت یمن افزایش یافتتجاوز عربستان به خاک یمن که با دستور ملک سلمان (پادشاه عربستان) که از بامداد پنج‌شنبه ششم فروردین 1394، با نام«توفان قاطع» آغاز شده بود همچنان ادامه دارد. تا اکنون در  این تجاوز نظامی هزاران نفر از مردم مظلوم یمن به شهادت رسیده و یا زخمی شدند.

 

جهت مشاهده جدیدترین اخبار تجاوز عربستان به یمن کلیک نمائید


ویژه نامه شهادت امام حسن عسکری علیه السلام
ساعت ٦:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٩/۱۸   کلمات کلیدی:
مراسم یاد بود بانو بلخی
ساعت ٧:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٩/۱٤   کلمات کلیدی:


ویژه نامه مناسبت های مهم ماه صفر
ساعت ٤:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٩/۱٢   کلمات کلیدی:
درگذشت کاسترو _ پایان یک‌عُمر مبارزۀ چریکِ کوبا بااستکبارآمریکا+تصاویر
ساعت ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٩/٦   کلمات کلیدی:

فیدل کاسترو درگذشتفیدِل آلخاندرو کاسترو، سیاستمدار و انقلابی کوبایی است. وی علاوه بر رهبری انقلاب کوبا، از سال ۱۹۵۹ تا ۱۹۷۶ به عنوان نخست وزیر کوبا و سپس به عنوان رئیس جمهور این کشور از سال ۱۹۷۶ تا ۲۰۰۸ به فعالیت سیاسی مشغول بود. حزب کمونیست کوبا که تنها حزب سیاسی در نظام تک حزبی کوبا است از سال ۱۹۶۵ تا سال ۲۰۱۱ تحت رهبری وی اداره ‌شد. کاسترو یکی از نمادهای انقلاب کمونیستی در آمریکای لاتین به شمار می‌رود. در دوران زمامداری وی در کوبا صنایع و تجارت ملی‌سازی شد و اصلاحات سوسیالیستی دولت در سراسر جامعه به اجرا درآمد. کاسترو هم‌چنین دو دوره دبیر کل جنبش عدم تعهد بود.