پنتاگون از سال‌ها پیش برای نابودی اسلام نقشه کشیده است

نویسنده معروف پاکستانی معتقد است که پنتاگون از 24 سال پیش برای نابودی اسلام برنامه ریزی کرده‌ و سربازان آمریکایی را برای کشتن مسلمانان و تصرف شهرهای مکه و مدینه آموزش داده است.

خبرگزاری فارس: پنتاگون از سال‌ها پیش برای نابودی اسلام نقشه کشیده است

"سیف‌الله خالد" نویسنده پاکستانی با انتشار مقاله‌ای در روزنامه اردو زبان "امت" چاپ پاکستان، گفت که پنتاگون از 24 سال پیش نقشه‌هایی برای نابودی اسلام طراحی کرده است.

وی در این مقاله آورده است: پنتاگون از سال 1988میلادی برای نابودی اسلام نقشه کشید و سربازان آمریکایی برای کشتن مسلمانان و تصرف مکه و مدینه آموزش داده شدند.

بنابر اعتقاد خالد: پلیس آمریکا و "اف بی آی" فیلم‌هایی درباره کشتن مسلمانان را برای نیروهای خود به نمایش می‌گذارند که این نیز جزئی از نقشه آمریکا برای اقدام علیه مسلمانان است.

سیف الله خالد در ادامه مقاله خود چنین آورده است: تمام نیروهای نظامی آمریکا برای کشتار مسلمانان آموزش دیده‌اند و این در حالی است که "ژنرال دمپسی" رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا نیز اقدام علیه مسلمانان را متوقف نکرده بلکه به بهانه وجود مشکلاتی این موضوع را به تعویق انداخته است.

نویسنده پاکستانی با اشاره به حملات 11 سپتامبر نوشت: آموزش نیروهای آمریکایی برای کشتن مسلمانان بعد از حادثه 11 سپتامبر شکل جدی‌تری به خود گرفت و جالب اینجاست که آموزش این نیروها به عهده فرماندهان اسرائیلی تبار بود.

وی معتقد است: "پنتاگون"، وزارت دفاع ‌آمریکا و سازمان "سیا" از سال 1988 میلادی کمر به نابودی مسلمانان و اشغال سرزمین‌های اسلامی بسته‌اند ولی اکنون که این موضوع در حال فاش شدن است پنتاگون سعی دارد خود را تبرئه کند.

در همین زمینه نیز یکی از فرماندهان بلند پایه ارتش پاکستان که سال‌هاست با آمریکایی‌ها در ارتباط است در مصاحبه با روزنامه امت گفت: آمریکا و اسرائیل مسلمانان را به اندازه گروه‌های جهادی و تروریستی خطرناک می‌دانند و تصور می‌کنند بهترین راه برای نابودی مسلمانان قطع ارتباط آنان با قرآن، مکه و مدینه است.

منبع:خبرگزاری فارس

/ 0 نظر / 5 بازدید