قتل سه دانشجوی مسلمان در تیراندازی کارولینای شمالی

براساس این گزارش، هیکس خود را تسلیم پلیس کرده است و پلیس انگیزه این تیراندازی را اعلام نکرده است اما برخی گزارش‌ها حاکی از این است که وی به احتمال زیاد به دلایل اسلام‌هراسانه دست به این اقدام زده است.

شادی برکت ۲۳ ساله، همسرش یوسر محمد ۲۱ ساله و رازان محمد ۱۹ ساله سه دانشجوی مسلمانی هستند که در این جنایت فجیع قربانی شده اند.

یکی از قربانیان این حادثه دانشجوی سال دوم رشته دندانپزشکی در دانشگاه UNC بود که به امر جمع آوری کمک‌های مالی برای درمان دندان پناه جویان سوری که در ترکیه به سر می‌بردند، تلاش می‌کرد.

بنابراین گزارش، هر سه قربانی از ناحیه سر مورد هدف قرار گرفتند.

اعدام این سه نفر که به گفته همسایه‌ها و آشنایان بسیار صلح‌طلب بودند منجر به واکنش‌های شدیدی در صفحات شبکه‌های اجتماعی علیه افزایش اسلام‌هراسی در آمریکا شده است. ـ ابنا ـ

/ 1 نظر / 20 بازدید
فیلم20

سلامم دوست گلمممم بعد از ظهرت بخیر باشه..حالتم انشالله خوب و خوش باشه...بعضی از پست هات رو خوندم دمت گرم واسه وب قشنگی که درست کردی و پست های خیلی خوبی که توش قرار دادی[لبخند] [گل] موفق باشی همیشه[لبخند] واینکه اگه دوس داشتی دعوتت میکنم و خوشحال میشیم به سایت ما فیلم20 سر بزنی و نظرت رو در مورد سایت و یا مطالبش برامون بذاری .مطمینم از اومدن به سایتمون پشیمون نمیشی . و امیدوارم دوستای خوبی برای هم بشیم و بهمون سر بزنی همیشه مرسییی[گل] منتظرتیم http://film20.ir/