اخبار لحظه به لحظه روز چهارم حمله اسرائیل به غزه

  شنبه

22:51 پناهگاه‌های «اشکلون» اسرائیل پر شدند/ احداث 20 پناهگاه جدید در این شهر؛ با ادامه حملات موشکی نیروهای مقاومت به جنوب فلسطین اشغالی، فرماندهی جبهه داخلی اسرائیل قصد دارد فردا 20 پناهگاه عمومی کوچک در شهر «اشکلون» احداث کند.

22:49 تظاهرات تونسی‌ها در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه؛ صدها نفر از مردم تونس با برپایی تظاهرات اعتراض آمیز به حمله رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم غزه خواستار گنجانده شدن قانون جرم شمردن عادی سازی روابط با اسرائیل در قانون اساسی کشورشان شدند.

22:44 نصرالله: مقاومت فلسطین در مقابله با اسرائیل شگفتی‌ساز شده است؛ دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنانی با اشاره به پایداری مقاومت فلسطین در برابر حملات اسرائیل گفت که مقاومت در مقابله با اسرائیل شگفتی‌ساز شده است.

 

22:39 جلسه 3 نفره سران صهیونیست برای بررسی اوضاع جنگ؛ شبکه المیادین گزارش داده است که نتانیاهو، باراک و لیبرمن امشب جلسه‌ای را برای بررسی اوضاع جنگ غزه، برگزار کرده‌اند.

22:38 انتقاد مغرب از سکوت جامعه جهانی در قبال غزه؛ وزیر خارجه مغرب ضمن اعلام حمایت کشورش از مقاومت مردم مظلوم غزه در برابر جنایات رژیم صهیونیستی از سکوت جامعه جهانی در قبال حمله غزه انتقاد کرد.

22:19 دیدار مشعل با رئیس سازمان اطلاعات مصر/ حماس برای آتش‌بس شرط تعیین کرد؛ رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس که به قاهره سفر کرده است، با رئیس سازمان اطلاعات مصر دیدار و تجاوزات اسرائیل علیه نوار غزه را بررسی کرد.

22:18 گذرگاه جنوب فلسطین اشغالی فردا باز می‌شود؛ طبق توافق انجام شده، صبح فردا گذرگاه «کرم شالوم» باز می‌شود تا کمک‌های غذایی و پزشکی به داخل غزه ارسال شود.

22:15 ۲ شهید و ۲ مجروح در حملات جنگنده‌های اسرائیل به خان یونس؛ در حملات جنگنده‌های اسرائیل به خان یونس در جنوب غزه دو فلسطینی شهید و دو نفر مجروح شدند.

22:09 معاون نتانیاهو: همه رهبران حماس هدف ترور هستند؛ معاون‌اول نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد اسرائیل همه رهبران جنبش حماس را هدف ترور قرار خواهد داد.

22:08 تماس نتانیاهو با سران کشورهای اروپایی/ موافقت ضمنی با آتش‌بس در تماس با مرکل؛ رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند نخست‌وزیر رژیم ‌صهیونیستی در رابطه با جنگ غزه، با سران کشورهای اروپایی تماس گرفته است.

22:06 جهاد اسلامی: موشک‌باران تل‌آویو پیروزی برای مقاومت است/ قواعد بازی تغییر کرده است؛ یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد قواعد بازی در منطقه تغییر کرده است و شلیک موشک مقاومت به تل‌آویو پیروزی برای مقاومت است.

21:31 وزیر خارجه فرانسه به سرزمین‌های اشغالی سفر می‌کند؛ «لوران فابیوس» اعلام کرد با هدف پایان دادن به درگیری‌ها در نوار غزه، به اسرائیل سفر می‌کند.

21:20 حملات جنگنده‌های اسرائیلی به منطقه «ابوالعجین» و «خان‌یونس»؛ جنگنده‌های ارتش صهیونیستی در حملات جدید خود، منطقه ابوالعجین و خان‌یونس در نوار غزه را هدف قرار دادند.

21:13 درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین برای نشست فوری سران اتحادیه عرب؛ وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در نشست وزیران اتحادیه عرب، خواستار نشست فوری سران این اتحادیه درباره حملات اسرائیل به نوار غزه شد.

21:08 حملات جدید جنگنده‌های اسرائیلی به «بیت حانون»؛ شبکه خبری المنار خبر داد جنگنده‌های اسرایئلی حملات جدید را علیه بیت حانون در شمال نوار غزه آغاز کردند.

21:04 رژیم‌صهیونیستی 2 نفر دیگر از اعضای حماس را هدف حمله قرار داد؛ ارتش اسرائیل اعلام کرد در عملیات‌های جداگانه به دو نفر از رهبران ارشد حماس حمله کرده است.

20:54 نخست‌وزیر قطر: اعراب به محاصره شدن فلسطینیان کمک کردند؛ نخست وزیر قطر طی سخنانی در نشست وزیران خارجه اتحادیه عرب در قاهره اذعان کرد اعراب به محاصره شدن فلسطینیان کمک کردند.

20:54 شلیک 2 موشک فجر 5 برای سومین بار به تل‌آویو؛ گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش حماس، عصر امروز شهر تل‌آویو را با دو موشک فجر 5 هدف قرار دادند.

20:46 العربی: بدون پایان یافتن اشغالگری اسرائیل صلح در منطقه حاصل نمی‌شود؛ دبیرکل اتحادیه عرب طی سخنانی تاکید کرد امکان ندارد بدون پایان یافتن اشغالگری اسرائیل، صلح در منطقه حاصل شود.

 

20:40 تماس تلفنی اوباما و اردوغان درباره غزه/ حمایت مجدد آمریکا از حملات اسرائیل؛ رئیس‌جمهور آمریکا در تماس تلفنی با نخست‌وزیر ترکیه، در مورد اوضاع در نوار غزه گفت‌وگو کرد.

20:27 آغاز نشست مشورتی وزرای خارجه عرب برای بررسی موضوع غزه؛ ساعتی پیش وزرای امور خارجه عرب نشست مشورتی غیررسمی خود به عنوان مقدمه‌ای برای آغاز بکار نشست اضطراری جهت بررسی تجاوزات اسرائیل به غزه را آغاز کردند.

20:15 حماس: بدون پایان محاصره غزه آتش‌بس با اسرائیل معنا ندارد؛ کانال 2 تلویزیون اسرائیل مدعی شد حماس درخواست مصر برای آتش‌بس را نپذیرفته و در مقابل آتش‌بس خواستار پایان حصر غزه شده است.

20:03 اسرائیل با حمله غزه می‌خواهد دولت اوباما را تحت فشار قرار دهد؛ یکی از برگزارکنندگان تظاهرات ضداسرائیلی در آمریکا، هدف حمله صهیونیست‌ها به غزه را تحت فشار قرار‌گذاشتن دولت اوباما پس از انتخابات و ممانعت از عضویت فلسطین در سازمان ملل دانست.

20:02 تظاهرات مصری‌ها مقابل مقر اتحادیه عرب در محکومیت حمله به غزه؛ ده‌ها نفر از فعالان جنبش 6 آوریل، جنبش دانشجویی مصر قدرتمند و اعضای حزب الوسط عصر امروز مقابل مقر اتحادیه عرب تظاهرات کرده و تجاوزات اسرائیل علیه نوار غزه را محکوم کردند.

19:32 «فیلم» عبور راکت مقاومت از گنبد آهنین و برخورد با اشدود؛ رژیم‌صهیونیستی پیش از این ادعاهای زیادی را در مورد قدرت سامانه دفاع موشکی خود موسوم به «گنبد آهنین» مطرح کرده بود، اما حملات مقاومت فلسطین نشان داد این سیستم هنوز ضعف‌های زیادی دارد.

19:20 دبیرکل اتحادیه عرب به غزه می‌رود؛ شبکه العربیه در خبری فوری گزارش داد که دبیرکل اتحادیه عرب به همراه تعدادی از وزرای خارجه کشورهای عربی به غزه سفر می‌کند.

19:19 «فیلم» تظاهرات آمریکایی‌ها در محکومیت حمله اسرائیل به غزه

19:11 قدردانی امیر قطر از مواضع مرسی در قبال غزه؛ امیر قطر و هیئت همراه وی که برای بررسی موضوع غزه به قاهره سفر کرده‌اند، عصر امروز با رئیس جمهور مصر دیدار و گفت‌وگو کردند.

19:06 صدای آژیر حملات موشکی برای اولین بار در «هرتزلیا» شنیده شد؛ شبکه المنار لبنان اعلام کرده است که آژیر هشدار حملات موشکی این بار در شهر «هرتزلیا» در فاصله بیش از 80 کیلومتری از غزه به صدا درآمده است.

18:58 فیلم لحظه سقوط موشک‌های مقاومت در بئرالسبع

18:49 حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مرز مصر و فلسطین؛ شبکه تلویزیونی المیادین از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مرز مصر و فلسطین خبر داد.

18:32 هشدار رهبر حزب «مرتز» اسرائیل نسبت به تبعات عملیات زمینی در غزه؛ رهبر حزب «مرتز» اسرائیل در مصاحبه با رسانه‌های صهیونیستی نسبت به پیامدهای عملیات زمینی در غزه هشدار داده و گفته است که اسرائیل باید به دنبال مذاکره برای برقراری آتش‌بس در غزه باشد.

18:31 جنبش جهاد اسلامی: اتحادیه عرب برای پایان محاصره غزه موضع رسمی اتخاذ کند؛ در پی نشست امروز وزیران خارجه اتحادیه عرب، جنبش جهاد اسلامی فلسطین، این اتحادیه را به موضعگیری رسمی برای پایان محاصره غزه فراخواند.

18:23 گردانهای القدس: همه پایگاه‌های اسرائیل در تیررس مقاومت است/ نظامیان اسرائیلی را به اسارت می‌گیریم؛ گردانهای القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که اسیر کردن نظامیان ر‍ژیم صهیونیستی در صدر اولویت آنها قرار دارد.

18:19 راه‌اندازی کمپین صهیونیستی «مقابله با ایران و حماس» در فیس‌بوک؛ رژیم صهیونیستی در اقدامی در شبکه اجتماعی «فیس‌بوک» کمپین مقابله با ایران و حماس به راه انداخته است.

18:14 اصابت مجدد موشک به تل‌آویو/آژیر خطر در تل‌آویو به صدا در آمد؛ خبرگزاری رویترز لحظاتی پیش از به صدا در آمدن مجدد آژیر خطر در تل آویو خبر داد.

17:59 کمک 5 میلیون دلاری صهیونیست‌های آمریکا به اسرائیل؛ فدراسیون یهودیان شمال آمریکا بودجه 5 میلیون دلاری برای کمک به رژیم صهیونیستی برای جنگ علیه فلسطینیان تخصیص داد.

17:58 فیلم فرار سخنگوی وزارت جنگ اسرائیل از بیم موشک‌های مقاومت؛ راکت‌های مقاومت امروز سخنگوی وزارت جنگ اسرائیل را نیز مجبور به فرار و رفتن به پناه کرد.

 

17:45 دولت هنیه: در میان ویرانه‌ها به فعالیت خود ادامه می‌دهیم/ هرگز ملت فلسطین را تنها نمی‌گذاریم؛ دولت منتخب فلسطین به نخست‌وزیری «اسماعیل هنیه» تاکید کرد که با وجود بمباران و ویرانی مقر دولت همچنان به فعالیت خود با تمام توان ادامه می‌دهد و هرگز دست از خدمت به ملت فلسطین برنخواهد داشت.

17:43 تظاهرات اعراب اسرائیل در اعتراض به عملیات در غزه؛ امروز صدها نفر از ساکنان شهر «نزاره» در شمال فلسطین اشغالی در اعتراض به عملیات نظامی در غزه، به خیابان‌ آمدند و خواستار پایان حملات به غزه شدند.

17:42 آژیر خطر در «بئرالسبع» به صدا درآمد/ هجوم صهیونیست‌ها به پناهگاه‌ها؛ کانال 10 اسرائیل اعلام کرد که صدای آژیر در بئرالسبع شنیده شده است و از شهرک‌نشینان خواسته شده که به پناهگاه‌ها بروند.

17:31 حمله هوایی صهیونیست‌ها به یک پایگاه گردان‌های القسام؛ جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در ادامه حملات خود به نوار غزه یک پایگاه گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس را بمباران کردند.

17:21 تحرکات مصر برای برقراری آتش‌بس تا 48 ساعت آینده؛ یک منبع اطلاعاتی مصر به روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» گفته است که اطلاعات مصر امیدوار است بتواند بین 24 تا 48 ساعت آینده آتش‌بس را در نوار غزه حاکم کند.

17:19 دولت فلسطین: نتانیاهو جنایتکار است؛ دولت منتخب فلسطین در غزه اعلام کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جنایتکار جنگی است و باید محاکمه شود.

17:16 5 راکت در محوطه شورای محلی شهر اشکول فرود آمد؛ رسانه‌های صهیونیست از برخورد 5 فروند راکت نیروهای مقاومت با محوطه شورای محلی شهر «اشکول» در جنوب فلسطین اشغالی خبر داده‌اند.

17:13 شهادت یکی دیگر از فرماندهان گردان‌های القدس؛ منابع خبری گزارش دادند که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به محله الزیتون یکی دیگر از فرماندهان گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی شهید شد.

16:48 ماموریت اوباما به اردوغان برای فشار بر فلسطینی‌ها/ ترکیه به دنبال آتش بس با شروط اسرائیل؛ هفته نامه المنار چاپ فلسطین از ماموریت باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا به رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه برای فشار بر فلسطینی‌ها به منظور برقراری آتش بس براساس شروط رژیم صهیونیستی خبر داد.

16:44 تظاهرات اعتراضی در پاریس در محکومیت تجاوز اسرائیل به غزه؛ طرفداران فلسطین و شماری از شهروندان فرانسوی با برپایی تجمع اعتراضی مقابل وزارت دادگستری فرانسه در پاریس موسوم به تظاهرات علیه «تروریسم اسرائیل»، جنایات و تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کردند.

16:37 لیبرمن: اگر وارد غزه شویم باید تا آخر راه را برویم؛ «آویگدور لیبرمن» هشدار داده است که اگر اسرائیل دست به حمله زمینی به غزه بزند، باید تا آخر این راه را ادامه دارد و نمی‌تواند آن را نیمه‌کاره رها کند.

16:23 غافلگیری بعدی مقاومت برای اسرائیلی‌ها چیست؟ +فیلم؛ کانال 10 اسرائیل فیلم جدیدی را منتشر کرد که نشان می دهد مقاومت از هواپیماهای بدون سرنشین که دارای توان تهاجمی است، استفاده کرده است.

16:23 اردوغان: اسرائیل آتش‌بس را نقض کرده است؛ «رجب طیب اردوغان» نخست‌وزیر ترکیه اعلام کرد که اسرائیل توافقنامه آتش‌بس با حماس را نقض کرده است. با این وجود تماس‌ها برای برقراری آتش بس در جریان است.

16:16 چاوز حمله «وحشیانه» اسرائیل به غزه را محکوم کرد؛ «هوگو چاوز» رئیس جمهور ونزوئلا در نشست روز پنجشنبه (25 آبان) کابینه خود گفت: «تجاوز وحشیانه دیگری علیه نوار غزه آغاز شده است. بار دیگر اسرائیل دارد نوار غزه را بمباران می‌کند.»

16:15 بحرینی‌ها برای همبستگی با غزه فردا به خیابان‌ها می‌آیند؛ مردم بحرین در پاسخ به فراخوان ائتلاف 14 فوریه قصد دارند فردا یکشنبه با‌ آمدن به خیابان‌ها همبستگی خود را با مردم فلسطین در نوار غزه ابراز دارند.

16:13 جلسه گانتز و باراک برای بررسی اوضاع جنگ/افزایش مداوم نیروهای اسرائیلی درمرز غزه؛ سران نظامی رژیم‌صهیونیستی با برگزاری نشستی وضعیت جنگ و احتمال حمله زمینی به غزه را بررسی کردند.

16:13 حمله به غزه؛ خودشیرینی نتانیاهو برای رای‌دهندگان اسرائیلی؛ کمتر از سه ماه به انتخابات پارلمانی (کنست) رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم با ترور «احمد الجعبری»، فرمانده گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس حمله به نوار غزه را آغاز کرد.

16:04 اشک‌های کودکان غزه از حملات جنگند‌های صهیونیست +فیلم

15:57 جنگ غزه روزانه 400 میلیون دلار برای صهیونیست‌ها هزینه دارد؛ مجله صهیونیستی یدیعوت آحارونوت با اشاره به اینکه بودجه سال 2013 سرزمین‌های اشغالی به علت کسری شدید هنوز تصویب نشده است، نوشت که جنگ غزه روزانه بالغ بر 400 میلیون دلار برای اسرائیل هزینه دارد.

15:50 شمار زخمی‌های صهیونیست‌ها به حدود 100 نفر رسید؛ حملات امروز مقاومت به فلسطین اشغالی امروز هم 11 اسرائیلی دیگر را زخمی کرده و به این ترتیب شمار زخمی‌های صهیونیست‌ها به حدود 100 نفر رسیده است.

15:48 گردان‌های القدس: تل‌آویو را به تپه آتش تبدیل می‌کنیم؛ دستگاه اطلاعاتی گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز موفق شد به تلفن همراه 5000 افسر و سرباز اسرائیلی که در تجاوزات علیه غزه شرکت دارند، نفوذ کرده و برای آنها پیامک ارسال کند.

15:30 احتمال وقوع درگیری‌های زمینی در غزه با توجه به پیشینه اسرائیل در ریختن خون بی‌گناهان؛ فعال سیاسی آمریکا در مصاحبه با خبرنگار فارس در واشنگتن تأکید کرد با توجه به پیشینه رژیم صهیونیستی در تمایل به ریختن خون بی‌گناهان، احتمال وقوع درگیری‌های زمینی در غزه وجود دارد.

15:25 بمباران شبانه غزه و خسارات آن به روایت فیلم و عکس

15:23 تظاهرات صدها آمریکایی علیه تجاوز اسرائیل به غزه مقابل کاخ سفید +تصاویر؛ صدها نفر از مردم آمریکا در اعتراض به حمله رژیم صهیونیستی به غزه، در واشنگتن با به دست گرفتن پلاکاردهایی خواستار توقف هرچه سریع‌تر این حملات شدند.

15:19 شمار شهدای تجاوز اسرائیل به غزه به 40 نفر رسید؛ لحظاتی پیش یک فلسطینی دیگر در نوار غزه به شهادت رسید تا شمار شهدای تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به این منطقه به 40نفر برسد.

15:15 ارسال پیامک هشدارآمیز برای 500 فرمانده اسرائیلی از سوی مقاومت فلسطین؛ گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرده‌اند که با دسترسی به شماره تماس 500 افسر ارتش اسرائیل، پیام‌های هشدارآمیزی را برای آن‌ها ارسال کرده‌اند.

15:14 گزارش تصویری حمله موشکی به مقر نخست وزیری اسماعیل هنیه

15:04 صهیونیست‌ها تظاهرات فلسطینیان در کرانه باختری رود اردن را سرکوب کردند؛ مردم فلسطین که در گذرگاه «حواره» نزدیک شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری و در اعتراض به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تجمع کرده بودند، با سرکوب نظامیان اسرائیلی مواجه شدند.

14:53 عمار حکیم: مواضع بین‌المللی در قبال تجاوز به غزه شرم‌آور است؛ رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق ضمن تقدیر از پاسخ مقاومت به تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، مواضع اتخاذی جامعه بین‌الملل در قبال این جنایت را شرم‌آور دانست.

14:45 عبور موشک‌های مقاومت از «گنبد آهنین» صهیونیست‌ها؛ موشک‌های مقاومت با وجود سامانه ضد موشک گنبد آهنین دیشب و امروز نیز بارها تل آویو و دیگر مناطق فلسطین اشغالی را هدف قرار دادند.

14:43 نماینده لبنانی: اسرائیل توان حذف مقاومت را ندارد؛ «ولید سکریه» نماینده پارلمان لبنان وابسته به فراکسیون وفاداری به مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزای فارس در بیروت، انتقال حمله رژیم صهیونیستی به درگیری زمینی گسترده و تبدیل آن به جنگ علیه کشورهای دیگر را بعید دانست و تاکید کرد که این موضوع در راستای منافع اسرائیل نیست و خسارت‌های نظامی و مبالغ مالی زیادی را متحمل اسرائیل می‌کند و اسرائیل نمی‌تواند به این روند ادامه دهد.

14:32 مشاور هنیه: ما خواهان موضع روشن کشورهای عربی در قبال حوادث غزه هستیم؛ مشاور نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین کشورهای عربی و اسلامی را به ضرورت اتخاذ موضع روشن در قبال تجاوزات اسرائیل علیه ملت فلسطین در نوار غزه فراخواند.

14:31 درگیری تظاهرات گنندگان فلسطینی با نظامیان اسرائیلی در کرانه باختری؛ شبکه خبری المنار در خبری فوری از درگیری بین تظاهرات کنندگان فلسطینی با نظامیان اسرائیلی در روستای بیت‌امر در کرانه باختری خبر داد. این تظاهرات که در تقاطع المناره در شهر رام الله واقع در کرانه باختری برگزار شد در اعتراض به تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه صورت گرفت.

14:28 پشتیبانی مجلس نمایندگان و سنای آمریکا از حملات رژیم صهیونیستی به غزه؛ دو مجلس نمایندگان و سنای کنگره آمریکا به اتفاق اکثریت آراء قعطنامه هایی را در اعلام حمایت از حق ذاتی رژیم صهیونیستی در دفاع از خود به تصویب رساندند.

14:26 تونس: جنایت اسرائیل با هیچ معیاری قابل توجیه نیست؛ وزیر خارجه تونس با تاکید بر اینکه جنایت اسرائیل با هیچ معیاری قابل توجیه نیست، اعلام کرد که وزرای خارجه اتحادیه عرب را از حقایق غزه آگاه خواهد کرد.

14:25 جلوگیری از ورود کاروان اعلام همبستگی مصری‌ها به نوار غزه؛ نیروهای امنیتی مستقر در گذرگاه «رفح»، صبح امروز مانع ورود کاروان اعلام همبستگی فعالان مصری به نوار غزه شدند. تعدادی از فعالان سیاسی و جوانان انقلابی مصر در این کاروان حضور داشتند که موفق نشدند وارد نوار غزه شوند.

14:24 «تصاویر» اعتراضات جهانی علیه حمله صهیونیست‌ها به غزه

14:22 مناطق «ناحل عوز»، «کیسوفیم» و «العین الثانی» زیر آتش توپخانه‌ای و راکتی حماس؛ شاخه نظامی حماس اعلام کرد که منطقه ناحل عوز، کیسوفیم و العین الثانی در سرزمین‌های اشغالی را با حملات خمپاره‌ای و موشکی هدف قرار داده است.

14:20 «کرزی» حملات رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد/کشتار فلسطینیان را متوقف کنید؛ رئیس جمهور افغانستان با محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به غزه، همدردی خود و ملت افغانستان را با مردم فلسطین اعلام کرد.

14:18 اعتراف اسرائیل به حمله سنگین توپخانه‌ای علیه نوار غزه؛ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برای نخستین بار در تاریخ درگیری با نیروهای مقاومت از حملات سنگین توپخانه‌ای علیه نوار غزه استفاده کرده است.

14:12 پاسخ قاطع مقاومت در روزچهارم جنگ/شلیک 40راکت و زخمی شدن 6صهیونیست؛ رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرده‌اند که پاسخ امروز نیروهای مقاومت به حملات اسرائیل، منجر به وارد آمدن آسیب به 3 ساختمان و مجروح شدن 6 اسرائیلی، شده است.

14:07 انواع موشک‌هایی که خواب راحت را از صهیونیست‌ها گرفته‌اند

14:03 4 آژیر هشدار حمله موشکی در چند دقیقه/وحشت در میان صهیونیست‌ها؛ نیروهای مقاومت در پاسخ به حملات هوایی ارتش اسرائیل موجی از موشک‌باران را آغاز کرده‌اند که موجب وحشت و هراس شدید در میان صهیونیست‌ها شده است.

 

13:49 مشعل وارد قاهره شد/ نشست

/ 0 نظر / 3 بازدید